hledej

Dopřejte si ty nejčistší emoce ve své koupelně

13.11.2020 Tipy, rady, inspirace ViVa

Design italských značek je o čisté emoci

Ačkoli koupelnová a kuchyňská sanita od italských výrobců nemá na trhu zvuk jejích německých či britských konkurentů, má rozhodně co nabídnout i českému zákazníkovi. Technologické vymoženosti a moderní funkcionalita jsou přirozeným a stabilním prvkem. Co však italské značky #TEOREMA, #ALPI či #FARIS nabízejí navíc, je atraktivní styl s typickou italskou emocí. Zkrátka #PureEmozione

Sanita ALPI

Italská značka #ALPI patří mezi světové průkopníky v oblasti termostatických baterií. Její sanita je charakteristická nejen vysokou spolehlivostí a komfortním ovládáním, ale také využíváním nových patentovaných systémů. Ty přinášejí do vaší domácnosti vysoký stupeň bezpečnosti – například díky ochraně před opařením. Produktové řady ALPI však v sobě nesou i punc designové výjimečnosti. V nabídce velkoobchodu VIVA najdete například špičkovou kolekci Vertigo nebo sprchy Joy, jejichž hlavními rysy jsou jednoduchost a mimořádná spolehlivost.

Sanita TEOREMA

Pokud hledáte opravdu rozmanité a stylové portfolio produktů pro vaši koupelnu či kuchyni, určitě vás překvapí designové možnosti italského výrobce #TEOREMA. Ať hledáte klasičtější styl, nebo vás oslovují moderní či až futuristické designy, v nabídce TEOREMA určitě najdete to pravé. Univerzálností, příjemným vzhledem a čistými liniemi osloví produktová řada TEOREMA Up, kterou rovněž najdete v nabídce VIVA. Zajímavou kapitolou jsou kuchyňské baterie, u kterých výrobci díky polokruhové estetice dosáhli zároveň mimořádného uživatelského komfortu – tyto armatury jsou neobyčejně funkční a praktické. Otáčivá či sklopná ramena využijete při mytí a čištění a dosáhnete s nimi i na místa, kam by běžná baterie nedosáhla. A do třetice – pokud hledáte skutečně výjimečnou modernost, TEOREMA vám nabídne i tu. Například v kolekcích Scoop či Blog.

Sanita FARIS

Značka #FARIS Rubinetterie je italskou rodinnou firmou, jejíž výrobky sice nejsou veřejnosti velmi známé, společnost je však jedním z předních světových výrobců sanitárních výrobků pro domácnost. Kvalita a designová jedinečnost výrobků z jejich dílny vychází z téměř padesátiletých tradic a zkušeností. Charismatický italský vzhled podtrhne a zvýrazní individualitu každého prostoru. Kolekce Liberty či Colonial jsou charakteristické klasickým – téměř až retro vzhledem, u kterého je to zejména o výjimečnosti, pokud však hledáte něco univerzálnějšího, možná vás osloví linie produktových řad Bugatti či Panther. FARIS však má co říct i milovníkům modernějšího designu díky řadám Quadric a Square. Jejich jasná geometrie a přitažlivá estetika ostrých linií vnese do vaší koupelny nečekanou dynamiku.

A která z možností italských #PuraEmozione nejvíce oslovila vás?

 

 

https://www.homeer.cz/drezy

https://www.homeer.cz/vany

https://www.homeer.cz/umyvadla