hledej

S aplikací kpponline.cz si vyberete podlahu doma z gauče

07.04.2021 Projekty KPP

Z pohodlí domova. Abyste si vybrali novou podlahu, už ani nemusíte vstát doma z gauče. 

Stačí si v počítači otevřít aplikaci kpponline.cz a stane se z vás odborník na podlahové krytiny. Nová aplikace Vám umožní volit různé druhy krytin (dřevěné, laminátové, vinylové, SPC...), barvy, styly dekorů i formáty lamel a virtuálně je položit ve vámi vyfoceném interiéru. Váháte mezi dvěma krytinami? Aplikace vám v rámci jedné vizualizace položí obě dvě vedle sebe, abyste dokázali posoudit, která varianta je lepší. Anebo vám krytinu položí různými směry, abyste zjistili, jaké řešení je s ohledem na světlo a tvar místnosti pro daný prostor lepší. 

Prostě ani při návštěvě showroomu si nedokážete z vystaveného vzorku udělat tak konkrétní a skutečnou představu, jako právě při použití aplikace kpponline.cz (mobilním telefonům a tabletům je přizpůsobena na odkazu www.kppmobil.cz). Navíc v aplikaci máte k dispozici úplně celý sortiment společnosti KPP, dřevěné podlahy (např. značky Kährs, Bauwerk, SPC krytiny a vinyly (Wineo, Kährs), ekologické podlahy (Purline) i lamináty (1Floor aj.).  

„V showroomech jsou obvykle vystaveny jen vzorky, jednotlivé lamely, ze kterých si těžko uděláte představu, jak taková podlaha bude vypadat v ploše. My jsme navíc chtěli  zákazníkům ukázat nejen, jak vypadá konkrétní krytina v cizím interiéru na fotce, ale přímo doma v obýváku či v kuchyni konkrétního zákazníka. A to nová aplikace kpponline.cz dokáže,“ vysvětluje Milan Mrkáček, vedoucí regionálního prodeje společnosti Kratochvíl parket profi

Zdroj: KPP