hledej

Blog #1 Začínáme, aneb dnes je Den H!

10.08.2020 HOMEER Tým HOMEER

Blog #1 Začínáme, aneb dnes je Den H!

Ano, konečně je to tu, Den H nastal!

A proč Den H? Proč ne Den D? H jako HOMEER! Po dlouhé době příprav, testování a zdokonalování pro Vás k dnešnímu dni spouštíme zcela nový a zcela jedinečný vyhledávač homeer.cz.

Co vám homeer.cz přináší? Vše pro bydlení. Zboží, služby a řemeslníci. Vše na jednom místě, vše z jednoho webu. Nezní to skvěle? Už žádné zdlouhavé pátrání a hledání na internetu. Vše, co sháníte v oblasti bydlení, teď jednoduše naleznete díky našemu vyhledávači homeer.cz.

Tedy zatím ještě ne úplně vše. smile Homeer.cz je stále ve fázi naplňování, postupně tak pro Vás budeme všechny tři sekce rozšiřovat, služby a řemesla o nové kontakty, zboží o nové produkty.

A jak to funguje? Na homeer.cz naleznete tři sekce: „zboží, služby a řemeslníci“. V nich můžete vyhledávat podle jednotlivých předem definovaných kategorií či rovnou využít našeptávač. V případě služeb a řemeslníků Vám pomůže i jejich působnost v daném kraji či okrese. A to stále není vše. V případě zboží, u kterého je potřeba trochu toho profesionálního umu (ano víme, žárovku si dnes asi každý vymění, ale možná se přeci jen najdou takoví, kterým se pomoc hodí smile), Vám homeer.cz ihned nabídne propojení na příslušného řemeslníka či službu.

Vyhledávač homeer.cz je Váš nový pomocník pro každodenní radosti i starosti spojené s bydlením.

Den H nastal, ano, konečně je to tu!

Tak neváhej a vyhledávej!

Tým HOMEER